Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Графік проведення ЗНО-2013
  • 3 червня - хімія
  • 5, 6 червня - українська мова і література
  • 8 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
  • 10 червня - російська мова
  • 12, 13 червня - математика
  • 15 червня - географія
  • 17 червня - всесвітня історія
  • 19, 20 червня - історія України
  • 22 червня - фізика
  • 25 червня - біологія
  • 27 червня - світова література
Додаткова сесія
  • 4 – 11 липня

Інформація
про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році в Хотинському районі.
На території Хотинського району працював округ зовнішнього незалежного оцінювання. Було  задіяно 2 пункти тестування – Хотинська гімназія та Хотинська ЗОШ №5.
Дані навчальні заклади були підготовлені відповідно до нормативних документів про проведення ЗНО. Тестові матеріали привозилися напередодні кожної сесії. Для їх збереження в школах використовувались спеціальні сховища з сейфами. Цілодобову охорону  тестів забезпечували працівники міліції. Також працівники міліції були задіяні і для охорони порядку на входах в пункти тестування та на пришкільній території. 
Інновацією в цьому році  під час ЗНО стало застосування металодетекторів  для виявлення мобільних пристроїв. На наявність заборонених предметів  було перевірено кожного  абітурієнта. Приємно відмітити , що не виявлено жодного порушення.
В пунктах тестування під час кожної сесії було здійснено чергування медичних працівників Хотинської  лікарні ,які в разі необхідності надавали медичну допомогу абітурієнтам.
На вище вказаних пунктах тестування було задіяно  41-ну аудиторію, що  відповідали санітарним нормам. Роботу в аудиторіях забезпечували 143 педагогічних працівники ЗНЗ району, які були старшими інструкторами, інструкторами, черговими. Попередньо увесь персонал пройшов навчання та сертифікацію по допуску до роботи на пунктах тестування.
Хотинська гімназія, як пункт тестування, була задіяна на 6 сесій :
-Українська мова та література(2 дні);
-історія України(2 дні);
-географія(1 день);
-біологія(1 день).
Хотинська ЗОШ №5 була задіяна на 5 сесій:
-Українська мова та література(2 дні);
-історія України(2 дні);
-біологія(1 день).
В Хотинському районі ЗНО проходили абітурієнти з 4-х районів: Хотинського, Новоселицького, Кельменецького, Сокирянського та  міста Новодністровськ.
Всі абітурієнти з'явилися на пункти тестування без запізнень, та з необхідними документами. Процедура виконання тестових завдань була витримана в повному обсязі, без порушень.
Найбільше абітурієнтів складали тестування з української мови та літератури, що є обов'язковим предметом при вступі, історії України, географії та біології. Нажаль, цього року Хотинський район не має випускника-двістібальника. Але, випускниця Хотинської гімназії Слугіна Юлія Михайлівна склала тест з хімії на 199,5 бала.  Результи зовнішнього незалежного оцінювання будуть надані Укрвїнським центром оцінювання якості освіти  наприкінці серпня 2013 року, на підставі яких буде проведено моніторинг якості знань випускників ЗНЗ Хотинського району та підготовлено відповідний звіт.
На пунктах тестування були присутні громадські спостерігачі. З їхнього боку не було жодних зауважень та скарг,про що вони засвідчили підписанням Актів про завершення процедури тестування кожної сесії. Однак ,через певний певний період  у звіті громадської організації «Опора» було зазначено  деякі  необґрунтовані зауваження ,що суттєво не вплинули на організацію та проведення ЗНО.
Форма входу

Пошук

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Посилання


Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz